סיפורי לקוחות

 • משרדים במגדלים בתל אביב

  “אתחיל בשורה התחתונה: התגובה הראשונה של כל מי שמבקר במשרדינו היא “וואו”. השנייה היא: “כ”כ יפה ונעים פה”. כשהתחלנו לעבור למשרד החדש, חיפשנו מעצבת עם ראש פתוח וחשיבה מחוץ לקופסא שתוכל לייצר עבורנו סביבת עבודה מיוחדת וכיפית, ובהחלט מצאנו!.

  “מיכל אור נרתמה לעבודה בהתלהבות וענתה על כל המטרות שהגדרנו בתחילת הפרויקט: משרד שישדר מקצוענות, שקיפות, איכות ומצוינות, עם שימת לב מדוקדקת לפרטים. בתהליך העיצוב קיבלנו רעיונות ייחודיים, שנדיר לראות במקומות אחרים, כל זאת ללא התפשרות על היבטים פונקציונאליים.

  “מעבר להיבט היצירתי, תהליך העבודה היה מאוד מסודר ומקצועי – מסמכי תכנון, כתבי כמויות, הנחיית הקבלנים והפיקוח על העבודה, בשילוב של יצירתיות ורעיונות מיוחדים והבנה טכנית מעמיקה, הביא לתוצאות מדויקות ומרשימות.

  “אני ממליץ בחום, ובלי שום ספקות, על מיכל אור, לכל המעוניין במשרד מעוצב בצורה אידיאלית ומושלמת”.

  דן סרד, מנכ”ל משרדי מילניום

 • פרויקט בהרצליה

  מיכל מבצעת את העבודה בצורה יסודית, מקצועית ונעימה. היא לא מוותרת על שום פרט, החל מהדגמה תלת מימדית של העיצוב, שרטוט מדויק, בדיקות חוזרות ונשנות עם בעלי המקצוע לוודא את הבנת התוכניות וכלה בבדיקת הביצוע של בעלי המקצוע תוך כדי תהליך ובסופו. הרגשנו שהשקיעה בפרויקט שלנו את כל כולה. התוצאה יצאה מדהימה.

  סיגל רשבא, הרצליה.

 • פרויקט בכפר סבא

  מיכל העבירה לנו חוויה חיובית מאוד. אנחנו מאוד אוהבים את התכנון שלה והיא גם המליצה לנו על קבלן שהיה מצוין. היא מגיעה לביקורת בזמן הפרויקט ומלווה את כל מהלך העיצוב ואם יש בעיות היא פותרת אותן בשטח. היא מבינה בבנייה ובודקת נתונים מדויקים ובאמת כל התהליך מולה היה מצוין. ממליץ בחום.

  מנשה כהן, כפר סבא.

 • פרויקט בראשון לציון

  מיכל מ ד ה י מ ה. אני התאהבתי. היא עשתה לנו עבודה מדהימה, עיצוב ברמה אחרת. היא מחויבת לפרויקט ולאנשים, קשובה והולכת איתך יד ביד ויש לי רק מילים טובות לומר עליה. מעצבת משכמה ומעלה, ממליצה בחום לכולם.

  אורנה פז, ראשון לציון.

 • פרויקט בחדרה

  העבודה עם מיכל הייתה והינה מאד נעימה וחלקה. מיכל מאד מקצועית, קפדנית ויסודית. לא היה רגע שבו פנינו אליה בשאלה או בקשה שהיא לא הייתה מוכנה להיענות מיד ולעזור למצוא פתרון.

  תמיד הייתה זמינה לכל בקשה, רעיון מחשבה והערה. מאד חשוב שמיכל לא כופה את טעמה האישי על הלקוח אלא זורמת איתו ועם טעמו.

  אנחנו מאד ממליצים על מיכל היינו חוזרים ועובדים איתה שוב.

  דנדי ששון, חדרה.

 • חברה לאבטחת מידע בבית דגן – Secure Islands

  מיכל אור הייתה אחראית על פרויקט העיצוב במשרדי חברת סקיור איילנדס טכנולוגיות בע”מ.

  מיכל ביצעה את עבודתה במסירות ובנאמנות החל מניהול ההתקשרות מול קבלני המשנה ועד לעמידה ביעדי תקציב ולו”ז שהוכתבו לפרויקט.

  אנו ההנהלה וצוות העובדים מרוצים מאוד מהתוצאה הסופית של עיצוב המשרדים – שילוב אלמנטים מלוגו החברה עם רוח צעירה ורעננה סיפקה את התוצאה המושלמת לעיצוב המשרד.

  ממליצים בחום.

  אמיר אברהם, סמנכ”ל הכספים, חברת secure islands

 • חברה להנדסה אזרחית – פרץ-סלע הנדסה אזרחית בע"מ

  “כשנפגשנו לראשונה, ראית את המשרד עם כל קשיי התכנון ומעל לכל הדרישות הקשיחות שלי, ובכל זאת לקחת על עצמך את המשימה בשקט, בנחישות ובביטחון העצמי שלמדתי להכיר בהמשך

  “ליווית כל שלב בחלופות רבות, כשבכל אחת מהן שילב יצירתיות ורעיונות חדשים, כל נושא לווה בתוכניות וניבדק לפרטים ברצינות ובקפידה מול הקבלן ומול ספק המוצר”.

  “האמנתי לך תמיד שהרצון למוצר איכותי הוא מעל לכל. הסבלנות לדרישות התובעניות שלי, ובעיקר היכולת שלך ליצור בשלב התכנון הדמיה שתואמת במדויק את המוצר הסופי, מעידה פי אלף מונים על היכולת שלך, הרצינות ועל איכות עבודתך”.

  “תודה רבה לך בשמי ובשם צוות עובדי החברה על משרד יפיפה שכולנו אוהבים ונהנים לעבוד בו. את זה ניתן לשמוע בכל יום מכל האנשים שמבקרים אותנו וזוכרים את המשרד הישן ומתפעלים מהתוצאה הסופית”.

  שמעון פרץ מנכ”ל פרץ-סלע הנדסה אזרחית.

 • Boston Scientific גליל מדיקל

  פרוייקט הרב-שלבי לשידרוג אתר גליל מדיקל השייכת לבוסטון סיינטיפיק יצא לדרך בינואר 2018. הבינוי החל בספטמבר 2018 והסתיים בנובמבר 2019.
  הפרוייקט היה ארוך ומורכב וכלל איזורי ייצור, תפעול ומשרדים – כל זאת תוך כדי שימור יכולת הייצור והתפקוד של החברה.
  מיכל נדרשה לעבודה לא שגרתית והרבה גמישות וסבלנות שכן יש לתכנן למעשה 4 תת-
  פרוייקטים שלכל שלב את התוכנית בינוי שלו – ושלבים שלא בבינוי דורשים להיות פונקצונליים. כל זאת בשמירה על שפת עיצוב שמחברת בין איזור המשרדים לאיזורי התפעול, הקשבה לצרכי הלקוח וכן עמידה על שלה שיש צורך.

  גליל מדיקל של היום הינה חברה מודרנית, נעימה והרמונית – התרומה של מיכל הייתה מכרעת בהצלחה הזו.

  תודה מיכל

  דרור טרומבר, מנכ”ל גליל מדיקל

  Boston Scientific

 • משרד עורכי דין עדי כהן

  “בעלת מקצועיות, ידע, חוש עיצוב ברמה גבוהה וסבלנות אין קץ. התוצאה של עיצוב משרדי, משרד עורכי דין בראשון לציון יצאה מדהימה. אין לקוח שנכנס ולא מסתכל סביבו עוד לפני שנכנס לחדרי, תוהה מי המעצבת ומחמיא. התחושה של העבודה מידי יום במשרד כזה היא נעימה וגורמת לעבודה בסביבה כזו להיות הרבה יותר מהנה.
  אין ספק שמי שישכור את שירותיה- רק ירוויח!
  אני בטוחה שאחזור שוב”.

  ען”ד עדי כהן

 • חברת הייטק MY T

  “מיכל יקרה, אתגר מורכב הצבנו לעצמנו… פרויקט בנייה ראשון המבוסס על פירוק ובנייה מהיסוד, הכל מבראשית.

  אז חשוב לנו להגיד לך תודה על שהמון בזכותך המקום הפך להיות הבית החדש שלנו. בית כמו שבית אמור להיות: חם, נעים, נוח, מדוייק לעבודה ולא פחות חשוב, יפה יפה יפה. השעות הרבות שהשקעת, האכפתיות והליווי הצמוד, התחושה הנוחה לפנות אלייך בכל רגע ובכל נושא רלוונטי יותר או פחות מהווה נכס ללקוח וידעת לעשות זאת בחוכמה ומכל הלב. התוצאה הסופית טובה הרבה יותר משציפינו ועל כך התודה. בשמחה נמליץ ללקוחות עתידיים, מגיע לך.

  טל עובדיה, מנכ”ל מיי טי

 • משרד עורכי דין - עוז רוטמן יובל

  “עם השלמת עיצוב המשרד, ויישומם של כל הרעיונות, אני מבקש למר לך מכל הלב: תודה! אין המילה יכולה לתאר את החגיגה לעיניים ולנשמה… האנרגיות המוקרנות מעיצוב המשרד, הן נושא השיחה הראשון בו בוחרים המבקרים לפתוח, ואם לצטט אותם אז המילים שנאמרות הן: “מקסים”, “מיוחד”, “מכובד”, “כיף לבוא לכאן”, “רואים כאן שפת עיצוב ברמה גבוהה”, מיכל, משרדינו תמיד פתוח לביקור לקוחותייך ואשמח לשתף בתהליך הנעים והמקצועי איתך”.

  עורך דין יעקב עוז

 • חברת הייטק בהרצליה פיתוח – Mars Media Group

  תודה לך על הימים והחודשים הרבים שהשקעת, באת עם לא מעט רעיונות ייחודיים, ידעת להקשיב כל כך, ידעת לעמוד על שלך בתהליך הארוך, תוך הפגנת המון המון סבלנות”.

  “מעבר ליצירתיות שבך, הפגנת סדר ומקצוענות שהתבטאו בכל תהליכי העבודה, החל מהצגת כתב הכמויות, בחירת בעלי המקצוע השונים, השילוב של פתרונות יצירתיים והעלאת רעיונות בהתאם לצורך, הכול יחד הביא לשורה התחתונה – פשוט “וואו” ענק, גם מצד העובדים וגם מצד המבקרים, יצרת סביבת עבודה מיוחדת שכל כך מתאימה לאופי החברה שלנו, ועל כך המון תודה לך מאתנו”.

  אורן פדלון מנכ”ל מארס מדיה גרופ

מיכל אור